Tvůrčí výzvaTVŮRČÍ VÝZVA - LÉTO 2024

Klub REMEDIUM

Centrum aktivit pro seniory

Vyhlašujeme tvůrčí výzvu pro seniory, která má opět tři okruhy:

 

Literární

Můžete přispět jakýmkoli psaným textem, např. básní, povídkou, úvahou nebo třeba zajímavým postřehem či vzpomínkou.


Výtvarný

Patří sem malba, kresba, fotografie, můžete natočit video, fantazii se meze nekladou.

 

Ruční tvorba

Můžete vymodelovat, ušít, uplést, složit z papíru. Patří sem dekorace, oděvní a bytová tvorba, kutilské výrobky, co jen je vašima rukama vytvořeno.


Vaše příspěvky spolu s krátkým medailonkem o vaší tvorbě můžete posílat na email senior@remedium.cz nebo přinést po telefonické domluvě osobně. Vaši tvorbu můžeme také vyfotit my samy v Klubu, přepsat Vaše texty na počítači, nic není překážkou.


Příspěvky do soutěže přijímáme od 1. července do 19. září 2024.

 

Součástí soutěže bude také losování výherců, které proběhne 1. 10. 2024. Do slosování budou zařazeni všichni, kteří přispěli alespoň v jednom ze tří okruhů. 

Přejeme vám, abyste si užili svoji tvorbu, a těšíme se na společné sdílení.

 

TVŮRČÍ VÝZVA - JARO 2021

Klub REMEDIUM

Centrum aktivit pro seniory

Vyhlašujeme tvůrčí výzvu pro seniory - soutěž, která má tři okruhy.

 

Ukázky příspěvků účastníků si můžete prohlédnout po rozkliknutí jednotlivých okruhů:


Literární

Můžete přispět jakýmkoli psaným textem, např. zajímavými postřehy, básničkami, úvahami, povídkou nebo jen rýmovačkou na nějaké téma.


Výtvarný

Patří sem malba, kresba, fotografie, můžete natočit video, vymodelovat, ušít, uplést, složit z papíru, fantazii se meze nekladou.


Kulinářský

Báječné a šikovné kuchařky a kuchaři, uvařte jídlo a vyfoťte ho, pošlete nám recept, napište zajímavosti ze svého jídelníčku nebo přineste nápady na zdravé jarní pokrmy, vše uvítáme.


Příspěvky do soutěže můžete posílat na email senior@remedium.cz nebo přinést osobně do Klubu Remedium, Táboritská 22, Praha 3. Vaši tvorbu můžeme také vyfotit my samy v Klubu, přepsat Vaše texty na počítači, nic není překážkou.


Příspěvky do soutěže přijímáme od 22. března do 10. května 2021.

Příspěvky, které budou zaslané po termínu, pečlivě uložíme a zařadíme do příštího kola soutěže. Součástí soutěže bude také losování výherců, které proběhne 2x, a to v termínech 12. dubna a 12. května 2021. Do slosování budou zařazeni všichni, kteří přispěli alespoň v jednom ze tří okruhů. Vylosovaní mohou vyhrát jednodenní poznávací výlet, tričko, knihu nebo bezplatnou účast v kurzu Klubu. Přejeme vám, abyste si užili svoji tvorbu, a těšíme se na společné sdílení. Klub Remedium je otevřený pondělí - čtvrtek 9.00 -17.00, v pátek 9.00 - 15.00, tel. 222 712 940

 


Tyto stránky provozuje občanské sdružení REMEDIUM Praha, Křišťanova 15, Praha 3 130 00, senior@remedium.cz.